Послуги з водопостачання та водопідготовки з 1998 року

Працюємо для Вас з 1998 року

Ми займаємося установкою насосів і систем водоочистки в Івано-Франківську. Підприємство «Гідротехніка» діє в сфері водопостачання будинків з 1998 року. З 2001 року ми співпрацюємо з Науково-виробничим об'єднанням «Екософт» - лідером українського ринку очищення води для комерційного і домашнього вжитку.

«Екософт» відомий тим, що створює обладнання на основі власних унікальних технологій, адаптованих спеціально для нашої води. У 2010 році ця компанія отримала звання «Вибір року». З 2011 р ми є офіційним дилером «Екософт» в Івано-Франківську і області.

В свій час компанія «Гідротехніка» однією з перших в Україні почала імпортувати італійські насоси «Pedrollo», які завоювали визнання у багатьох розвинених країнах. З 2000 року ми співпрацюємо з компанією Speroni, відоме своїми функціональних побутовими насосами Marina.

Пропонуємо наступні послуги в сфері водопостачання та водопідготовки:

 Підбір і установка насосного устаткування для будівель усіх типів. На базі насосів провідних європейських марок і інтелектуальних пристроїв управління нашого виробництва ми організуємо водопостачання приватного котеджу, встановимо систему підвищення тиску, призначену для багатоквартирного будинку або навіть цілого мікрорайону;

 Проектування систем водопостачання «розумний будинок» в Івано-Франківську і області. Підприємство «Гідротехніка» завжди прагне впроваджувати новітні електронні системи і конструювати інтелектуальні насосні станції;

 Підбір і установка систем водоочистки. На жаль, чим більше ми підвищуємо комфортність умов проживання, тим більше забруднюємо природні водойми, звідки черпаємо питну воду. Тому «Гідротехніка» вирішила не обмежуватися тільки насосами, а професійно зайнялася монтажем систем водоочистки в Івано-Франківську.

 

Головне правило нашого підприємства: не тільки продати або встановити обладнання для водопостачання, а комплексно вирішити дане питання, якісно виконавши всі стадії робіт-від вибору насосного або Водоочисне обладнання до підготовки води для промислових або побутових потреб.

За більш ніж п'ятнадцятирічну діяльність на ринку ми виконали сотні проектів різної складності. В нашу користь говорить величезний досвід роботи, партнерство з провідними виробниками насосного обладнання, використання технологій, розроблених спеціально для української води, і бездоганна репутація перевіреного постачальника систем водопостачання.

Перейти к выбору товаров