Послуги з водопостачання та водопідготовки з 1998 року

Компанія "Гідротехніка" - рішення для чистої води

Віталій Михальчук

Проблема забезпечення населення якісною питною водою – це проблема державного значення. Серед основних завдань по забезпеченню населення України безпечною питною водою – широке впровадження сучасних високоефективних технологій водопідготовки і водоочищення.

Підприємство «Гідротехніка» працює в сфері водоочищення вже майже 20 років, із них 15 співпрацює з науково-виробничим об’єднанням «Екософт» – лідером українського ринку очищення води для комерційного і домашнього вжитку.

Головна перевага нашої компанії – комплексний підхід до вирішення «водних» проблем замовника.

Компанія «Гідротехніка» пропонує увесь необхідний комплекс послуг: попереднє консультування, проектно-дослідницькі роботи, постачання і монтаж обладнання, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Наші кваліфіковані фахівці мають великий практичний досвід роботи з монтажу та обслуговування найсучаснішого водоочисного обладнання .

Підприємство «Гідротехніка» є одним з визнаних лідерів у нашому регіоні, має великий досвід і практику у проектуванні та встановленні систем для водопідготовки та водопостачання. Ми активно розвиваємо торгівельну та сервісну мережу, проводимо начальні семінари для колег.

Професійний рівень спеціалістів нашої компанії дозволяє вирішувати завдання будь-якого рівня складності по проектуванню та монтажу, як стандартних, так і нетипових систем водопідготовки. Часто доводиться «виправляти» помилки інших. Наведемо деякі приклади наших робіт.

 

Летичівський комбікормовий завод

На об’єкті встановлено паровий котел Viessmann Vitomax 200, продуктивність якого 2,5 т пари на годину. Для водопідготовки передбачена система зворотного осмосу Ecosoft МО­3MIDI, продуктивністю 3000 дм3/год. Продуктивність знизилась до 0,5 м3 /год, завод зупинився. До нас звернулися 01 січня 2015 року, а вже наступного дня наші спеціалісти промивали мембрани.

 

Промивка мембран системи зворотного осмосу Ecosoft МО-3MIDI (а); система водопідготовки DFK 2162 TWIN (б)

Пізніше нашими спеціалістами було проведено повний аудит системи та встановлено обладнання попередньої підготовки води для системи зворотного осмосу. У вересні 2015 року змонтували і запустили систему водопідготовки DFK 2162 TWIN, яка подає пом’якшену та знезалізену воду на систему зворотного осмосу, а також на адміністративний будинок. Очищену воду також було подано до адміністративного будинку.

 

Замовник ПП «Євробуд» м. Калуш (виробник пінопласту)

Для розширення виробництва на підприємстві встановили паровий котел продуктивністю 3,5 т пари/годину. Вода подається із свердловини, де підвищений вміст заліза та висока твердість.

 

Замовник – ПП «Євробуд» (м. Калуш), очищення води на основі систем Ecosoft DFK2162 Duplex та DFU1354 Duplex, монтаж – вересень 2015 (а); замовник – водоканал с. Нижнів, очищення води на основі двох систем Ecosoft DFU4272, монтаж – вересень 2015 (б)

Замовник просив спроектувати та встановити обладнання для водопідготовки живильної води. Котел українського виробництва (виробник компанія «Крігер», м. Житомир), який працює на дерев’яній трісці. Оскільки це був їхній перший котел такої потужності, ми вирішили реалізувати водопідготовку з більш жорсткими вимогами до вхідної води, ніж вимагав завод виробник і взяли за основу вимоги до парових котлів Viesmann.

Підготовку води для котла виконали в 2 стадії, на першій DFK2162 Duplex на основі ECOMIX®, де прибирається з води залізо та твердість, друга Ecosoft FU 1354 DUPLEX на основі катіоніта DOWEX™, де виконується додаткове пом’якшення. Дата монтажу – грудень 2013 р.

 

Встановлення системи пом’якшення на водоканалі с. Нижнів, Івано-­Франківська обл.

Вхідна вода подається із свердловини, яка знаходиться в вапнякових породах, відповідно твердість вхідної води становить 12,0-12,8 мг-екв/дм3. Була поставлена задача, привести твердість до норми, тобто менше 7мг-екв/л. Оскільки вода з свердловини накопичується в резервуарах, було прийнято рішення пом’якшувати тільки частину води та змішувати її з сирою водою, щоб загальна твердість не перевищувала норми. Для зменшення собівартості, воду акумулювали в резервуарах в нічні години, коли електроенергія дешевша. Тому, станція пом’якшення повинна забезпечувати продуктивність 40 м3 /год без перерви на регенерацію.

Для вирішення поставленої задачі встановили дві системи Ecosoft DFU 4272. Потужність установки 40 м3 /год. Дата монтажу - вересень 2012 р.

 

Замовник – мережа автомийок «Флагман» м. Івано­-Франківськ

Часто, коли ви миєте автомобіль в домашніх умовах, можете помітити на поверхні білі плями (наприклад такі, як ви бачите на склі після висихання води). Це свідчить про підвищену мінералізацію води.

Тому, на сучасних автомийках ставляться високі вимоги до води, яка використовується для помиву. Як правило, встановлюється система пом’якшення і система зворотного осмосу. Також, не варто забувати, що в жорсткій воді, окрім низької якості миття, має місце надмірне використання миючих засобів (шампуні, активна піна, віск і т. ін.) та накип на нагрівальних елементах (якщо на мийці використовується тепла вода). Все це додаткові витрати на енергоносії. Наприклад, при товщині накипу на нагрівальних елементах 2 мм, енергії для нагріву потрібно на 15% більше, а при товщині 3 мм вже на 25%.

Найпростіший шлях, щоб гарантувати відсутність плям після миття — це використання системи зворотного осмосу. Після ополіскування машини такою водою, відпадає необхідність в її поліруванні.

На мережі автомийок «Флагман», починаючи з 2012 року ми реалізуємо системи зворотного осмосу та системи пом’якшення води, обладнані насосним обладнанням Speroniз частотним інвертором.

 

Система зворотного осмосу для приватних котеджів

Система зворотного осмосу для приватних котеджів

Дата встановлення вересень 2011 р. Вхідна вода має твердість більше 30мг/дм3, та високу мінералізацію, більше 2600мг/дм3. В даній ситуації єдиний вихід – встановлення системи зворотного осмосу продуктивністю – 120 дм3/год. Мембрани доводиться промивати двічі на рік.

 

Підприємство «Іваниківські ковбаски»: (а) стара система; (б) Нова система ХВП для парового котла потужністю 1,2 т пари/год

Мембрани ми відмиваємо самостійно на спеціалізованому обладнанні.

 

Замовник ПП «Аслан­Текстиль», м. Хмельницький

Cистема водопідготовки для парового котла Viesmann Vitomax 200 , продуктивність пари 6 т/год.

Для вирішення проблеми була запропонована схема з 6 фільтрів. Перша ступінь на фільтрах на 4 фільтрахDFK 2162, друга на DFU 2162. Змонтовано в листопаді 2015 року.

На завершення, хочемо відзначити, що ми завжди готові до співпраці і будемо раді надати свої послуги для вирішення будь-яких проблем, пов›язаних з отриманням високоякісної води для ваших потреб!

 

 Стаття на порталі waternet.ua  -  Компанія "Гідротехніка" - рішення для чистої води...